NASZ ZESPÓŁ

LAURA KOŚCIŃSKA

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH KRYZYSOWY

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS WZ w Sopocie oraz Studiów Podyplomowych „Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej” na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS Warszawa.
Jest certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień oraz TSR I° W latach 2014 – 2018 związana z Ośrodkiem rehabilitacyjno – readaptacyjny dla dzieci i młodzieży „MONAR” w Gdańsku.

 

Ukończyła wiele szkoleń związanych z tematyką psychologii, motywacji, mediacji i rozwoju – m.in. z zakresu Coachingu Kryzysowego – Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologicznego. Profilaktyki, diagnozy i terapia uzależnień behawioralnych – Toruń (2018) oraz Mediacji Rodzinnej – Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych – Sopot (2010).

 

Od 5 lat pracuje z osobami uzależnionymi, prowadzi zajęcia z profilaktyki uzależnień. Jako psychoterapeutka pracuje z osobami znajdującymi się w kryzysie emocjonalnym, życiowym, zawodowym.

 

Miłośniczka literatury historycznej, wojennej i biograficznej. Uwielbia sport, podróże i włoską kuchnie.

Pokaż wpisy na blogu

JOANNA OLTER - GŁUSZEK

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, TRENER

Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS WZ w Sopocie. Jest certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień oraz TSR I°. Obecnie w procesie certyfikacji z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w pracy z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnością.

 

Od 8 lat prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, komunikacji oraz zajęcia z zakresu profilaktyki. Posiada bogate doświadczenie w pracy z różnymi grupami – urzędnicy, nauczyciele, partnerzy biznesowi oraz dzieci i młodzież.

 

Ponad 4 lata pracuje w Ośrodku MONAR w Gdańsku, od 3 lat również w poradni.

 

Uwielbia kulturę ludową i folklor, czyta literaturę faktu, biografie i dzienniki. Lubi i umie gotować. Szczęście daje jej możliwość połączenia pasji z pracą.

Pokaż wpisy na blogu

MAGDALENA MIKULSKA

PSYCHOLOG, PSYCHOONKOLOG

Psycholog, psychoonkolog, po I stopniu szkolenia CBT. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z chorującymi onkologicznie i ich bliskimi. Wspiera i szkoli przyszłych oraz obecnych lekarzy, by realnie wpływać na jakościowe zmiany komunikacji lekarz-pacjent w Polsce. Uważa, że znalezienie i utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym jest podstawą poczucia pełni w życiu.

Ceni sobie pracę z kobietami, widząc w nich siłę i moc, którą sama czerpie. Opisywana jako ta, która jest zakochana w życiu w pełni podpisuje się pod tym twierdzeniem.

Partnerka i mama Fantastyczniej Dwójki Małych Odkrywców, lubi przeżywać drobne chwile radości i zatrzymywać je w kadrze.

Pokaż wpisy na blogu

BLOG

Budujemy relacje – Nastolatek.
NAJNOWSZY ARTYKUŁ
Budujemy relacje – Nastolatek.

We wczorajszych wiadomościach usłyszałam o pijanych dzieciach – 10-12 letnich, policja i lekarze nie są zdziwieni, „bo to nie są pierwsze takie przypadki”.

Ja również nie powinnam być zdziwiona – po kilku latach pracy w ośrodku uzależnień dla młodzieży, do którego również trafiała młodzież w podobnym wieku.

Mimo to, jestem nie tylko zdziwiona ale i wstrząśnięta. I nigdy nie przestanę być.